Runoland
PL EN DE
Twoje zapytanie ofertowe jest puste
Polub nas na facebooku
IFS HACCP Certyfikat Ekologiczny - UE Certyfikat Ekologiczny NOP - USA ISO 9001:2008 Dziedzictwo Kulinarne

3. Ekologiczne produkty

Ekologia to nie moda, to styl życia, dbałość o zdrowie i o środowisko, to myślenie o przyszłości w sposób dojrzały i odpowiedzialny. Czy wyroby ekologiczne są drogie? Zdecydowanie nie! Inwestujemy bowiem w nasze zdrowie, a to inwestycja długofalowa... Zmień sposób myślenia i Ty, nie szukaj tylko doraźnych korzyści!

Firma Runoland surowce do produkcji wyrobów ekologicznych pozyskuje wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw rolnych i czystych ekologicznie obszarów leśnych. Umożliwiło to nam wystąpienie o przeprowadzenie certyfikacji zgodności ekologicznej.Od roku 2005 posiadamy Ekologiczny Certyfikat Zgodności , wydany przez Jednostkę Certyfikującą EKOGWARANCJA sp. z o.o. z Lublina, który jest co roku odnawiany. Firma Runoland na początku miała w swej ofercie zaledwie kilka produktów z certyfikatem ekologicznym, w tej chwili możemy zaproponować Państwu ponad 50 różnych produktów ekologicznych. 

 
runoland facebook
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X