Runoland
PL EN DE
Twoje zapytanie ofertowe jest puste
Polub nas na facebooku
IFS HACCP Certyfikat Ekologiczny - UE Certyfikat Ekologiczny NOP - USA ISO 9001:2008 Dziedzictwo Kulinarne

Nagroda Gepard Biznesu 2014 r.

Nagroda Gepard Biznesu 2014 r.

Dziekujemy Państwu za coraz większe zaufanie, którym obdarowujecie naszą firmę. Dzięki stale poszerzającemu się gronu naszych klientów, firma Runoland otrzymała prestiżową nagrodę - Gepard Biznesu 2014. Instytut Nowoczesnego Biznesu i Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” docenili ciągły wzrost sprzedaży naszych produktów i uhonorowali firmę Runoland tą wyjątkową nagrodą.

" Do tej pory Wywiadownia Handlowa InfoCredit przeanalizowała wyniki finansowe 3 milionów firm. Nasze konkursy opierają się na jej wiarygodnych informacjach finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. Udział w konkursach jest bezpłatny. W tym roku Wywiadownia Handlowa InfoCredit wybrała przedsiębiorstwa, które w latach 2011 - 2013 miały każdego roku przynajmniej pół miliona zł przychodów, minimum 10 tys. zł zysku netto, a wartość ich kapitału własnego była dodatnia. We wrześniu 2015 r. znalazła 1135 przedsiębiorstw branży spożywczej, które spełniły te kryteria. Na podstawie tych danych sporządziliśmy rankingi według różnych kryteriów. Wynika z niego, że Państwa Firma rozwijała się na tyle dynamicznie, że zasługuje na tytuł Gepard Biznesu 2014, o czym poinformowaliśmy na naszej stronie internetowej. "

Jeszcze raz chcemy podziekować naszym klientom, bo bez ich wyborów ten sukces nie byłby możliwy.


Pokaż wszystkie

 
runoland facebook
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X