Runoland
PL EN DE
Twoje zapytanie ofertowe jest puste
Polub nas na facebooku
IFS HACCP Certyfikat Ekologiczny - UE Certyfikat Ekologiczny NOP - USA ISO 9001:2008 Dziedzictwo Kulinarne

Nagroda Agroligi 2014

Nagroda Agroligi 2014

     Firma Runoland została Wicemistrzem krajowym AgroLigi 2014 w kategorii firm. Prezes firmy RUNOLAND odebrał gratulację oraz puchar z rąk Prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego. Uroczysta Gala wręczenia tytułów Mistrza i Wicemistrza, miała miejsce w Pałacu Prezydenckim, a dokładniej w jego ogrodach dnia 18 czerwca 2015 roku.

Jest nam niezmiernie miło, iż nasza firma została nagrodzona w tak ważnym konkursie. Dzięki takim nagrodom, cała nasza załoga utwierdza się w przekonaniu ,że ciężka praca oraz dbanie o jakość i bezpieczeństwo produktu daje rezultaty. Podczas wręczenia nagród wszyscy laureaci mieli możliwość przygotowania stoiska degustacyjnego oraz zaprezentowania swych produktów. Stoisko Firmy Runoland cieszyło się dużym zainteresowaniem, a produkty ekologiczne i tradycyjne, znajdujące się na naszych stołach, znalazły wielu amatorów dobrego smaku.


Pokaż wszystkie

 
runoland facebook
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X