Runoland
PL EN DE
Twoje zapytanie ofertowe jest puste
Polub nas na facebooku
IFS HACCP Certyfikat Ekologiczny - UE Certyfikat Ekologiczny NOP - USA ISO 9001:2008 Dziedzictwo Kulinarne
Oferta:» Produkty ekologiczne » Przetwory owocowe

Ekologiczna 100% porzeczka z chia 200 ml


pojemność [ml] masa netto/odciek [g] kod PKWiU szt. w zgrzewce
200 200/200 - 6

ilość:

Ekologiczną czarną porzeczkę firma RUNOLAND pozyskuje jedynie z upraw, na których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Wszystkie owoce jak i przyprawy i dodatki pozyskujemy jedynie od sprawdzonych i certyfikowanych ekologicznie dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasz produkt jest w pełni naturalny i zdrowy. Jakość produktów jest systematycznie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą EKOGWARANCJA, która gwarantuje, iż nasze produkty spełniają wszystkie rygorystyczne wymogi produktów ekologicznych.
Owoce czarnej porzeczki zawierają niemal wszystkie witaminy. Są one jednym z najbogatszych źródeł witaminy C. Czarna porzeczka zawiera w swoim składzie wiele minerałów, w tym szczególnie potas, żelazo, wapń, magnez oraz rzadkie mikroelementy, takie jak mangan, bor i jod. Ponadto owoce czarnej porzeczki to doskonałe źródło cennych kwasów organicznych, pektyny, olejków eterycznych, garbników oraz przeciwnowotworowego karotenoidu – luteiny.

Substancje zawarte w owocach czarnej porzeczki wykazują korzystne właściwości dla ludzkiego organizmu. Oczyszczają organizm z toksyn i wspomagają funkcjonowanie nerek i wątroby. Wykazują działanie bakteriobójczej, przez co spożywanie przetworów z czarnej porzeczki szczególnie zalecane jest w okresie grypy i przeziębień. Owoc ten korzystnie wpływa na naczynia krwionośne, wzmacnia serce i obniżają ciśnienie krwi. Zaleca się również spożywanie czarnych porzeczek po kuracji antybiotykowej, gdy organizm jest wyjałowiony. Nasiona chia z kolei są zaliczane do najzdrowszej żywności na świecie i kryją w sobie wyjątkową kompozycję składników odżywczych, takich jak: błonnik, białko, kwasy omega 3 i 6, przeciwutleniacze, witaminy z grupy B i minerały.


Pozostałe Przetwory owocowe


 
runoland facebook
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X