Runoland
PL EN DE
Twoje zapytanie ofertowe jest puste
Polub nas na facebooku
IFS HACCP Certyfikat Ekologiczny - UE Certyfikat Ekologiczny NOP - USA ISO 9001:2008 Dziedzictwo Kulinarne
Oferta:» Produkty ekologiczne » Przetwory owocowe

Ekologiczna Aronia Pychotka 200 ml


pojemność [ml] masa netto/odciek [g] kod PKWiU szt. w zgrzewce
200 200/200 .5901641003205 10.39.22.0 6

ilość:

Nowość! Ekologiczna aronia pychotka, nie tak słodka jak konfitura, nie tak gęsta jak dżem. Zawiera 80% owoców.

Interesujący jest też inny owoc jagodowy - jakim jest aronia czarna, pochodząca z Ameryki Północnej. W Polsce rozpowszechniona jest od około dwudziestu lat.
Już Indianie wierzyli, że jagody te są darem Wielkiego Ducha i mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Badania naukowców potwierdziły, że są one prawdziwą skarbnicą witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i katechiny. Wszystko wskazuje na to, że składniki aronii zawarte w konfiturze z aronii mają szansę zrewolucjonizować leczenie większości chorób cywilizacyjnych. Owoce aronii - lekko cierpkie i z gorzkim posmakiem są bardzo dobrym surowcem do wytwarzania wartościowych odżywczo i smacznych przetworów.

Ekologiczną aronię firma RUNOLAND pozyskuje jedynie z upraw, na których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Wszystkie owoce aronii pozyskujemy jedynie od sprawdzonych i certyfikowanych ekologicznie rolników. Dzięki temu mamy pewność, że nasza konfitura z aronii jest w pełni naturalna i zdrowa. Jakość produktów jest systematycznie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą EKOGWARANCJA, która gwarantuje, iż nasze produkty spełniają wszystkie rygorystyczne wymogi produktów ekologicznych.

 


Pozostałe Przetwory owocowe


 
runoland facebook
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X