Runoland
PL EN DE
Twoje zapytanie ofertowe jest puste
Polub nas na facebooku
IFS HACCP Certyfikat Ekologiczny - UE Certyfikat Ekologiczny NOP - USA ISO 9001:2008 Dziedzictwo Kulinarne
Oferta:» Produkty ekologiczne » Przetwory owocowe

Ekologiczna jagoda w syropie 312 ml


pojemność [ml] masa netto/odciek [g] kod PKWiU szt. w zgrzewce
312 300/100 .5901641002192 10.39.22.0 6

ilość:

Ekologiczną jagodę firma RUNOLOAND pozyskuje jedynie z lasów, w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Dzięki temu mamy pewność, że nasza jagoda jest w pełni naturalna i zdrowa. Jakość produktów jest systematycznie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą EKOGWARANCJA, która gwarantuje, iż nasze produkty spełniają wszystkie rygorystyczne wymogi produktów ekologicznych. Również reszta dodatków używanych do jej produkcji posiada atesty ekologiczne. Ekologiczna jagoda w syropie marki RUNOLAND dostępna jest w wersji Premium, przygotowanej z myślą o zaspokojeniu najbardziej wymagających smakoszy runa leśnego. W przetworach wykorzystywane są wyłącznie jej wyselekcjonowane owoce - najwyższej jakości.

Czarna jagoda, a raczej borówka czarna, znana pod wieloma zwyczajowymi nazwami takimi jak: jagoda, czernica, czarna borówka, była od wieków znana, ceniona i stosowana w medycynie ludowej. Jagody najczęściej jemy na surowo z dodatkiem cukru i śmietany, ale bardzo smaczna jest również zupa jagodowa. Aby cieszyć się smakiem jagody w zimowe wieczory, firma Runoland oferuje Państwu pyszne i zdrowe jagody w syropie. Jagody w syropie wyśmienicie nadają się jako dodatek do ciast i deserów. Będziemy znacznie rzadziej odwiedzać lekarza, jeżeli w naszej diecie nie zabraknie owoców jagodowych. Znajdujące się w nich kwasy owocowe, minerały, garbniki i antocyjany wpływają leczniczo na układ pokarmowy, krwionośny i działają bakteriobójczo w organizmie. Zawarte w tych owocach naturalne związki lecznicze poprawiają wiele funkcji organizmu i chronią przed licznymi chorobami. Czarna jagoda jest także prawdziwą dobrodziejką oczu i gwarantem dobrego wzroku.


Pozostałe Przetwory owocowe


 
runoland facebook
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X