Runoland
PL EN DE
Twoje zapytanie ofertowe jest puste
Polub nas na facebooku
IFS HACCP Certyfikat Ekologiczny - UE Certyfikat Ekologiczny NOP - USA ISO 9001:2008 Dziedzictwo Kulinarne
Oferta:» Produkty ekologiczne » Przetwory owocowe

Ekologiczna Truskawka Pychotka 200 ml


pojemność [ml] masa netto/odciek [g] kod PKWiU szt. w zgrzewce
200 200/200 .5901641002826 10.39.22.0 6

ilość:

Nowość! Ekologiczna truskawka pychotka, nie tak słodka jak konfitura, nie tak gęsta jak dżem. Zawiera 80% owoców.

Ekologiczną truskawkę firma RUNOLAND pozyskuje jedynie z upraw, na których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Wszystkie owoce jak i przyprawy i dodatki pozyskujemy jedynie od sprawdzonych i certyfikowanych ekologicznie dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasza pychotka z truskawki jest w pełni naturalna i zdrowa. Jakość produktów jest systematycznie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą EKOGWARANCJA, która gwarantuje, iż nasze produkty spełniają wszystkie rygorystyczne wymogi produktów ekologicznych.

Truskawki to jedne z najzdrowszych owoców świata. Są w ścisłej czołówce produktów najbogatszych w witaminę C, wyprzedzając nawet pomarańcze, cytryny i kiwi. Chronią przed anemią, posiadają właściwości odtruwające i oczyszczające, poprawiając przy tym przemianę materii. Truskawki bogate są w pektyny, mogą mieć korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy obniżając poziom cholesterolu. RUNOLAND zachowuje naturalny smak owoców. Idealnie nadaje się jako dodatek do pieczywa, gofrów, wypieków czy naleśników. Znajdziesz tam całe kawałki owoców. Sezon na truskawki trwa jednak dość krótko, my oferujemy je przez cały rok w naszych produktach. Nawet podczas kapryśnej pogody znajdziecie Państwo odrobinę lata w dżemie truskawkowym firmy RUNOLAND.


Pozostałe Przetwory owocowe


 
runoland facebook
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X