Runoland
PL EN DE
Twoje zapytanie ofertowe jest puste
Polub nas na facebooku
IFS HACCP Certyfikat Ekologiczny - UE Certyfikat Ekologiczny NOP - USA ISO 9001:2008 Dziedzictwo Kulinarne
Oferta:» Produkty ekologiczne » Przetwory owocowe

Ekologiczna Wiśnia Pychotka 312 ml


pojemność [ml] masa netto/odciek [g] kod PKWiU szt. w zgrzewce
312 320/320 .590164100150 10.39.22.0 6

ilość:

Ekologiczną wiśnię firma RUNOLAND pozyskuje jedynie z upraw, na których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Wszystkie owoce jak i przyprawy i dodatki pozyskujemy jedynie od sprawdzonych i certyfikowanych ekologicznie dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasza konfitura z wiśni jest w pełni naturalna i zdrowa. Jakość produktów jest systematycznie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą EKOGWARANCJA, która gwarantuje, iż nasze produkty spełniają wszystkie rygorystyczne wymogi produktów ekologicznych.

Owoce wiśni znane były już w czasach prehistorycznych.  Aby zachować doskonały smak tegoż owocu, konfitura wiśniowa firmy Runoland sporządzona została według, dawnej receptury, dzięki której udało się nam zachować wspaniały smak i wszystkie niepowtarzalne walory szlachetnych owoców wiśni. W naszej konfiturze na próżno szukać dodatków chemicznych, takich jak aromatów czy barwników. Dzięki rzetelności produkcji, stworzyliśmy produkt o prawdziwym wiśniowym smaku i naturalnym delikatnym aromacie. Owoce choć drobne charakteryzują się doskonałym smakiem i niespotykaną intensywnością barwy. Jeśli zaś chodzi o walory zdrowotne – wiśnie ułatwiają wydalanie z organizmu toksyn, obniżają poziom cholesterolu we krwi, poprawiają apetyt, regulują trawienie.


Pozostałe Przetwory owocowe


 
runoland facebook
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X