Dotacje

 

Chcąc dostarczać naszym klientom najwyższej jakości, naturalną żywność wciąż polepszamy infrastrukturę naszej firmy. Dotacje unijne, z których dotychczas skorzystaliśmy pomagają nam wzmocnić współpracę gospodarczą z zagranicznymi partnerami oraz promować Runoland za granicą (także na targach zagranicznych oraz misjach gospodarczych). Skorzystanie z dofinansowania korzystnie wpływa na konkurencyjność firmy, dlatego nieustannie śledzimy programy i bierzemy udział w wybranych.

Dzięki nim mamy możliwość stale rozbudowywać infrastrukturę firmy, realnym staje się zakup nowoczesnych maszyn i sprzętu produkcyjnego, a także wprowadzanie zmian w procesie produkcyjnym lub w sposobie świadczenia usług.

Robotyzacja firmy pozwoli szybciej zaoferować nowe lub ulepszone produkty czy usługi, realizując prace badawczo-rozwojowe w szybszym tempie. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy być beneficjentami dotacji ze środków unijnych, które nie tylko wspierają Runoland w rozwoju, ale pomagają nam także dotrzeć do jeszcze większego grona zadowolonych klientów, doceniających nasze naturalne wyroby.