Pliki do pobrania

 

Od 1992 roku dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości żywność, która zachwyca naturalnym składem i doskonałym smakiem. Zapraszamy do pobrania plików, w których znajdziesz szczegóły wszystkich dostępnych w naszej ofercie wyrobów takich jak: przetwory owocowe, grzyby marynowane, grzyby suszone, przetwory warzywne.

Do wyboru masz produkty stworzone na bazie tradycyjnych, lokalnych przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie, które gwarantują niepowtarzalny smak i aromat oraz artykuły z serii ekologicznych, które tworzone są wyłącznie na bazie składników ekologicznych, pochodzących z lokalnych gospodarstw. Zachęcamy do pobrania pliku i zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zamówień zarówno na mniejsze, jak i większe ilości wybranego przez Ciebie asortymentu.

Masz pytania dotyczące oferty Runoland? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz swojej wiedzy pomogą wybrać naturalne wyroby, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania zarówno pod względem składu, jak i smaku. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt – czekamy na Ciebie z niecierpliwością!