RUNOLAND

producent przetworów tradycyjnych, żywności ekologicznej, farszów i nadzień

Firma Runoland to nie tylko producent żywności, ale przede wszystkim marka gwarantująca doskonałe w smaku wyroby z lokalnych ziem. Naszą specjalnością jest przetwórstwo owocowo-warzywne, dlatego oferujemy takie rarytasy jak: grzyby marynowane i suszone, dżemy i konfitury z truskawek czy malin, jagody, nadzienia owocowe, a także warzywne farsze do pierogów, krokietów czy zapiekanek. Wśród propozycji naszej żywności dostępne są także prawdziwe perełki smaku, takie jak na przykład żurawina, ćwikła z chrzanem bądź ogórki małosolne, pozbawione sztucznych konserwantów i oparte na tradycyjnej recepturze, dostępne są w słoikach o różnej pojemności. Opakowania farszów warzywnych oraz nadzień owocowych, gramaturę dostosowujemy do potrzeb klientów.

Producent przetworów z naturalnym składem

Do tworzenia naszej żywności wykorzystujemy to, co ofiaruje nam runo leśne oraz Matka Natura. Działając jako producent przetworów z owoców i warzyw wykorzystujemy najlepsze komponenty pochodzenia organicznego. Bazujemy na naturalnych składnikach z okolicznych ziem zapewniając tym samym unikalny smak i aromat naszych wyrobów. Przetwórstwo owocowo-warzywne opieramy na sprawdzonych przepisach i doskonałej jakości składnikach, dbając o wspieranie dziedzictwa kulinarnego naszego regionu.


Nasza gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Produkcja wyrobów tradycyjnych, mrożonych i ekologicznych przebiega w oparciu o najwyższe standardy jakości. W ten sposób powstaje żywność, która zapewnia nie tylko niezwykłe doznania smakowe, ale cieszy także naturalnym składem bez zbędnych dodatków. Wierzymy bowiem, że produkty pochodzenia naturalnego nie potrzebują konserwantów czy barwników. Dzięki nowoczesnym metodom stosowanym w naszej przetwórni jesteśmy w stanie zapewnić żywność piękną, smaczną i bez sztucznych dodatków. Gwarancją naszej jakości i bezpieczeństwa są liczne certyfikaty, potwierdzające, że nasza działalność jest zgodna ze środowiskiem naturalnym. Wśród nich znajdują się takie dokumenty jak Certyfikat ekologiczny NOP na USA, Certyfikat Ekologiczny na UE, IFS, HACCP, ISO 9001:2008 czy Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska.

POLSKI PRODUCENT

Jesteśmy polskim, lokalnym producentem, firmą rodzinną, a udziałowcami są wyłącznie obywatele naszego kraju bogatego w rozmaite warzywa i owoce. Naszą specjalnością jest przetwórstwo, w ramach którego proponujemy wybór dżemów, konfitur, nadzień i farszy o naturalnym składzie, które zachwycą smakami.

BEZ KONSERWANTÓW

Nasze produkty nie zawierają żadnych środków konserwujących, barwników, wzmacniaczy smaku czy też aromatów. Proponowane przez nas wyroby to przetwory tworzone na bazie naturalnych składników, w oparciu o tradycyjne receptury, które pozbawione są zbędnych dodatków, gwarantując oryginalny smak.

EKOLOGICZNE PRODUKTY

Ekologia to nie moda, to styl życia i dbałość o środowisko. Dlatego chcąc zapewnić naszym klientom dostęp do najwyższej jakości przetworów, wybieramy wyłącznie produkty naturalne, pochodzące z polskich pól, lasów i sadów, które cieszą się unikalnym smakiem i brakiem zbędnych dodatków.

LOKALNE SUROWCE

Korzystamy z surowców dostarczanych przez naszych lokalnych rolników i sadowników. Dzięki temu mamy pewność, że tworzone z nich przetwory zachwycą smakiem każde podniebienie. Grzyby, ogórki, truskawki, maliny, jagody, pomidory, buraki i inne produkty pochodzą z bogatej w plony ziemi naszych okolic.

TRADYCYJNE RECEPTURY

Własne tradycyjne receptury zapewniają wyjątkowy smak i aromat, które pokochają dorośli i dzieci. Połączenie najwyższej jakości, lokalnych produktów z przepisami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie pozwalają nam wspierać dziedzictwo kulinarne naszego regionu, dostarczając pyszne przetwory.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Naszym głównym atutem jest dbałość jakość i bezpieczeństwo, które zostały potwierdzone licznymi certyfikatami. Wierzymy, że tylko najlepsze, naturalne produkty oraz zastosowanie nowoczesnych, ekologicznych technologii do ich przetwarzania pozwoli nam proponować naprawdę smaczne wyroby.

Gdzie można znaleźć nasze produkty?

0

Lat na rynku

0

Kraje, z którymi współpracujemy

0

Produktów